Wskazania |
Peeling kawitacyjny - jak wygląda taki zabieg?
Piękna, gładka i pełna blasku, o takiej cerze marzy wiele z nas. Domowe sposoby nie zawsze pozwalają osiągnąć wymarzony efekt, na szczęście branża kosmetyczna coraz prężniej się rozwija, dzięki czemu może okazać się pomocna w pielęgnacji, nawet bardzo wrażliwej skóry.
Peeling kawitacyjny w Opolu
To zabieg, który przeprowadzany jest przy pomocy ultradźwięków. W odróżnieniu od tradycyjnych kosmetyków, ultradźwięki dostają się głęboko pod skórę w elekcie czego bezboleśnie usuwają martwy naskórek oraz zgromadzone zanieczyszczenia. Cały zabieg jest praktycznie bezbolesny, po peelingu kawitacyjnym mogą wystąpić na skórze zaczerwienienia, które znikną w ciągu kilku godzin.
Peeling twarzy – jak to wygląda?
Zabieg ten składa się z kilku etapów, do których należy:
Każda osoba decydująca się na przeprowadzenie takiego zabiegu musi pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają jego przeprowadzenie. Kawitacji nie przeprowadzamy u osób mających zakażenia i stany zapalne skóry, implanty (rozrusznik serca), ale także chorujących na padaczkę oraz będących w ciąży lub okresie laktacji.
Po co przeprowadzić peeling kawitacyjny twarzy?
Zabieg ten wskazany jest dla osób, które mają problem z przetłuszczającą się, trądzikową cerą. Sprawdza się także do odświeżenia zmęczonej, wiotkiej i odwodnionej skóry, a także u osób, które dawno nie oczyszczały profesjonalnie swojej cery i mają problem z rozszerzonymi porami i widocznymi zaskórnikami.
Warto pamiętać, że peeling kawitacyjny może być przeprowadzony jako samodzielny zabieg, ale często stanowi także wstęp do dalszego oczyszczania.
Zabieg krok po kroku
.
Peeling kawitacyjny – jak często można go wykonywać
Przeciwskazania i skutki uboczne:
-
ciąża i laktacja
- padaczka
- zakażenia i stany zapalne skóry
- metalowe implanty, rozrusznik serca