IMEIAA udostępnia 3 metody płatności za zamówienia realizowane poprzez naszą stronę:

1) Szyfrowany Przelew błyskawiczny – wykorzystując platformę Przelewy24.pl
2) Przelew tradycyjny
3) Gotówka – przy odbiorze zamówienia

SZYFROWANY PRZELEW BŁYSKAWICZNY PRZELEWY24

Przelewy24 to niezależny operator płatności, pośredniczący w transakcji między Państwa bankiem, a bankiem naszej firmy. Dzięki skorzystaniu z tej metody płatności, niemal natychmiast otrzymają Państwo informację o tym czy operacja wykonania przelewu została wykonana poprawnie.Dzięki automatyzacji tego systemu, Państwa operacje potrzebne do dokonania płatności ograniczone są do niezbędnego minimum, a więc zalogowania się na rachunek bankowy i potwierdzenie płatności kodem SMS lub Tokenem. Wszystkie dane w formularzu płatności uzupełniane są automatycznie.

Dzięki temu rozwiązaniu, już w parę chwil po dokonaniu przelewu przez Państwa, otrzymujemy potwierdzenie jego realizacji (także w weekend), co pozwala nam przejść do realizacji i wysyłki zamówienia. Zamówienia z tą metodą płatności realizowane są przez nas jako pierwsze. Przelewy24 nie wykorzystuje w żaden sposób Państwa danych do celów marketingowych i komercyjnych. Państwa dane używane są wyłącznie do identyfikacji płatności. O zaksięgowaniu przelewu zostaną Państwo poinformowani specjalną wiadomością e-mail.

PRZELEW TRADYCYJNY

Jest to przelew jaki wykonują Państwo normalnie (np. do rodziny) po zalogowaniu się na swoje konto bankowe. Przelew ten wymaga ręcznego wypełnienia formularza płatności, a jego księgowanie odbywa się zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po dokonaniu przez Państwa płatności. Jeśli przelewu dokonaliście Państwo w piątek, to księgowanie na naszym koncie najpewniej odbędzie się w poniedziałek. Ze względu jednak na fakt że poszczególne banki różnią się między sobą godzinami wykonania dyspozycji przelewów wychodzących i przychodzących, może dojść do sytuacji w której przelew dojdzie do nas po godzinach pracy i zaksięgujemy go dopiero w dniu kolejnym.

Ta metoda płatności wymaga od nas ręcznej autoryzacji i przyjmowania przelewów. Czas oczekiwania na zaksięgowanie przelewu tego typu może wynieść do 2 dni roboczych. O zaksięgowaniu przelewu zostaną Państwo poinformowani specjalną wiadomością e-mail.

Numery naszych kont bankowych:

Bank BZWBK: 000000000000000000000000000

Bank BZWBK: 000000000000000000000000000

GOTÓWKA

Płatność gotówką możliwa jest przy wyborze wysyłki za pobraniem, lub przy wyborze odbioru osobistego. W obu przypadkach prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty do dokonania płatności. Kwota potrzebna do uiszczenia płatności za zamówienie widnieje w mailu potwierdzającym złożenie, lub wysyłkę zamówienia.