Base background 600x390

KOLAGEN LINERASE

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy między innymi jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety, z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek.

.

 

 

 

 

Czy Linerase jest bezpieczny?Zrzut ekranu 2017 01 30 o 15.03.10 600x421

Linerase to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny. Co istotne, terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych.

Zabieg nie jest inwazyjny, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. To jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji. Przeznaczony jest do najdelikatniejszych okolic twarzy, a także całego ciała. Terapia ta jest przełomowa w walce z oznakami starzenia.

Atelokolagen stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat służy do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Dzięki takiej terapii skóra może stać się młodsza o kilka lat!

 

Czy zabieg jest przeznaczony dla mnie?

Z zabiegu mogą skorzystać osoby już po 25 roku życia. U takich pacjentów ma on działanie profilaktyczne, hamujące procesy starzenia dzięki utrzymaniu prawidłowego poziomu kolagenu. U starszych pacjentów odbudowuje i regeneruje skórę poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Odnowa skóry dzięki zabiegowi Linerase jest stosunkowo szybka. W zależności od stanu skóry pacjenta zalecanych jest to od 2 do 4 zabiegów. Pierwsze efekty są widoczne już po około 14-21 dniach. Zabieg najwczesniej można powtórzyć po ok. 2 tygodniach, często jednak lekarz zaleca dłuższą przerwę miedzy zabiegami. Po kuracji widoczna jest wyraźna różnica w elastyczności i gęstości skóry. Efektem utrzymuje się  średno 12-18 miesięcy. Zabieg zapewnia naturalną regenerację poprzez przywrócenie skórze jej naturalnej struktury poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego, własnego kolagenu. Zabieg jest uważany za całkowicie bezpieczny, gdyż nie powoduje trwałej zmiany w wyglądzie.

Czy zabieg jest bolesny?

Preparat ma zawarte w sobie znieczulenie, co sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. W trosce o pełny komfort pacjenta  – na około godzinę przed zabiegiem znieczulamy skórę kremem znieczulającym.

LOKALIZACJA

designed by cennikstron.pl