osocze bogatoplytkowe kobiety 1 2 300x200

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

To zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ktore cenią produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie fibroblastów, pobudzają je do produkcji kolagenu i elastyny, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA.

 

 

 

 osocze bogatoplytkowe kobiety 1 1

 Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po około dwóch tygodniach. Pobudzenie skóry zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy już po wykonaniu trzech zabiegów. Już po dwóch zabiegach widoczne jest zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji.

 

 

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest odrobinę bolesny. Tak jak podczas klasycznej mezoterapii pacjent odczuwa ukłucia igłą. Przed wykonaniem zabiegu znieczulamy pacjenta kremem EMLA.

Fotolia 128444965 Subscription Monthly M 300x199Efektem jest skóra:

  odmłodzona i witalna

  gęsta i napięta

  z ładnym, zdrowym kolorytem

  zregenerowana i prawidłowo odżywiona

 

LOKALIZACJA

designed by cennikstron.pl