Laserowe Usuwanie Przebarwień

20171120Harmony banner 3 1920x905px 1 600x283Każda komórka organizmu jest zaprogramowana do samoistnego starzenia się. W przypadku skóry, proces ten jest przys
pieszony przez wieloletnią, intensywną, nadmierną ekspozycję na promienie słoneczne. Dotyczy to zwłaszcza nieosłoniętych obszarów skóry – twarzy, szyi, dekoltu, ramion, czy dłoni. Efektem działania promieni UV jest przedwczesne fotostarzenie skóry. Staje się ona sucha, pomarszczona, mało elastyczna, pojawiają się liczne przebarwienia.

Na pomoc dzisiejszej medycynie przychodzi nauka proponując zabieg DyeVL z platformy Alma Harmony. Likwidacja przebarwień przy zastosowaniu naszej platformy opiera się na zastosowaniu długości światła świetnie pochłanianego przez melaninę. Podgrzanie komórek zawierających barwnik prowadzi do ich termicznego zniszczenia. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie ciemnieje, następnie stopniowo się wchłania i zanika.

DyeVL jest bardzo bezpieczną i skuteczną metodą na pozbycie się rumienia, czy wszystkich objawów fotostarzenia. Zabieg jest jednocześnie świetną profilaktyką w przypadku skóry, która jest płytko unaczyniona, wrażliwa i skłonna do czerwienienia się. DYEVL stosuje się również w profilaktyce i terapii trądziku różowatego.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Pacjent zauważa poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, jednak w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegowego.

Zabieg jest mało inwazyjny, przez co czas powrotu do codziennej aktywności jest skrócony do minimum.

Efektem terapii jest:

odbudowana struktura skóry

zredukowane przebarwienia skóry, plamy starcze i piegi

zmniejszenie procesu syntezy melaniny, co zapobiega procesowi nadmiernej hiperpigmentacji

wyrównany koloryt i rozświetlenie

wzrost elastyczności i jędrności skóry

jasna, promienna cera

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, w jego trakcie może występować uczucie ciepła i „strzelania w skórę z gumki recepturki”. Zabieg nie wymaga znieczulenia. 

LOKALIZACJA

designed by cennikstron.pl